Prihlásenie

Sabris sa stal prvým Solution Partnerom pre riešenia SUSE

Sabris sa stal prvým Solution Partnerom pre riešenia SUSE

Společnost SUSE povýšila doterajšiu obchodnú spoluprácu so spoločnosťou Sabris na najvyššiu možnú úroveň - SUSE Solution Partner pre SUSE Linux Enterprise Server for SAP - a urobila z nej tak svojho najvýznamnejšieho partnera v tomto segmente na českom a slovenskom trhu. Oznámil to regionálny manažér SUSE pre Českú republiku a Slovensko David Vašák.

„Sabris získaním tejto prestížnej certifikácia potvrdzuje svoje odborné znalosti SUSE Linux Enterprise Server, ktoré využíva pri implementačných či migračných projektoch SAP a schopnosti pokrývať aj infraštruktúrne časti projektov vrátane poskytovania podpory,“ uviedol David Vašák. „Zákazníci tak majú v tejto spoločnosti optimálneho partnera na plánovanie, implementáciu a podporu robustných, vysoko dostupných a vysoko výkonných podnikových riešení s využitím potenciálu cloudu,“ dodal.

SUSE Solution Partner je najvyššou úrovňou partnerského programu SUSE a spoločnosť ju prideľuje spoločnostiam, ktoré preukážu veľmi dobrú znalosť trhu, hlboké odborné znalosti pre implementáciu a podporu, a dokážu sa špecializovať aj na nové technológie, ako je práve SUSE Linux Enterprise Server for SAP. Partner vďaka tomuto partnerstva získava od SUSE konkurenčnú výhodu v podobe úzkej spolupráce na obchodných príležitostiach, účasti na SUSE kampaniach a ďalších aktivitách, ktoré ho pomôžu zviditeľniť na trhu.

Ak sa chcete dozvedieť viac o partnerskom programe SUSE, prípadne sa stať priamo partnerom, navštívte web určený pre obchodných partnerov.

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)