Prihlásenie

Axis predstavuje záznamové riešenie pripravené na použitie ihneď

Axis predstavuje záznamové riešenie pripravené na použitie ihneď

Rad záznamových zariadení AXIS Camera Station S10 tvoria tri modely pripravené ihneď „po vybalení“ určené pre stolové počítače aj rackové servery. Nový rad ponúka riešenia pre záznam videa, ktoré zjednodušia inštaláciu a nastavenie pre stredne veľké aplikácie, ako sú školy, priemysel a väčšie obchody, ktoré vyžadujú systém s bohatými funkciami pre dohľad s vysokým rozlíšením.

Společnost Axis Communications, svetový líder v oblasti IP kamier, dnes ohlásila uvedenie radu záznamových zariadení s úplným názvom AXIS Camera Station S10 Recorder Series. Riešenie AXIS Camera Station je predinštalované na vysoko kvalitných serveroch a nakonfigurované tak, aby dokonale ladilo so širokou škálou sieťových kamier Axis a poskytovalo jednoduchú inštaláciu a zároveň vysokú spoľahlivosť.

 

„Spoločnosť Axis priebežne vyvíja inovatívne produkty a riešenia tak, aby boli optimálne pre podnikateľské potreby našich zákazníkov. Rad záznamových zariadení AXIS Camera Station S10 ponúka ucelené riešenia v štýle 'plug-and-play', ktoré našim zákazníkom pomáhajú ľahko rozbehať dohľadový systém pre ich stredne veľké aplikácie,“ povedal Peter Friberg, riaditeľ riadenia produktových riešení v spoločnosti Axis.

 

Rad záznamových zariadení spoločnosti AXIS Camera Station S10 tvoria nasledujúce modely:

  • AXIS S1016, model pracovnej stanice k použitiu v kancelárskom prostredí umožňujúci inštaláciu až 16 video kanálov
  • AXIS S1032, model pre rackové servery umožňujúci inštaláciu až 32 video kanálov
  • AXIS S1048, model pre rackové servery umožňujúcí inštaláciu až 48 video kanálov

 

Riadiaci softvér AXIS Camera Station je už predinštalovaný. Tento softvér ponúka intuitívne používateľské rozhranie, ktoré spĺňa nároky na efektívny a aktívny dohľad, ako napríklad flexibilné živé obrazové výstupy, mapy sledovaných miest, bohaté možnosti konfigurácie reakcií na udalosti, účinné riadenie alarmov a veľmi citlivé riadenie PTZ (otáčanie/nakláňanie/priblíženie obrazu). Nastavenia systému, napríklad jednotlivých kamier a úložných miest, sú predkonfigurované, aby detailná konfigurácia systému bola ešte jednoduchšie a bolo možné ľahko dosiahnuť maximálny možný výkon.

 

Hardvérové súčasti, ktoré tvoria napríklad pevné disky, grafické karty a procesory, ako aj kapacity úložísk, sú optimalizované tak, aby splnili požiadavky na spoľahlivý dohľad s vysokým rozlíšením. Pre zaistenie odolnosti systému s postupom času majú všetky hardvérové aj softvérové súčasti riešenia podporu po dobu troch rokov.

 

Ďalšie vlastnosti a funkcie radu záznamových zariadení AXIS Camera Station S10:

  • Predinštalovaný operačný systém, napríklad Windows 7
  • Záznamové zariadenie je možné ľahko rozširovať o prídavné moduly s licenciou AXIS Camera Station
  • Podpora pre viac monitorov
  • Voliteľný doplnok: pracovné stanice AXIS Camera Station S9001 Desktop Terminal

 

Záznamové zariadenia radu AXIS Camera Station S10 sú dostupné v Českej republike a na Slovensku od júna 2015 prostredníctvom distribučných kanálov spoločnosti Axis. 

 

Nehlasované
Axis predstavuje záznamové riešenie pripravené na použitie ihneď
 
Axis predstavuje záznamové riešenie pripravené na použitie ihneď