Prihlásenie

Nový PR portál o produktoch - www.spravodajstvo.sk

Nový PR portál o produktoch -  www.spravodajstvo.sk

Jednou z foriem prezentovania spoločnosti  rýchlo a jednoducho je písanie a publikovanie PR článkov a PR správ a ich umiestňovanie na rôznych PR portáloch, či už špecificky alebo všeobecne zameraných. Kvalitné weby zabezpečia dostatok čitateľov a zároveň kvalitné spätné odkazy. Vytváranie spätných odkazov, tzv. linkbuilding, je jedným z hlavných faktorov optimalizácie stránok pre vyhľadávače – SEO.

 

Nový PR portál Spravodajstvo.sk ponúka publikovanie PR správ a článkov, získavanie spätných odkazov a ešte oveľa viac.

 

PR poradňa na Spravodajstvo.sk

 

Ak vám pojmy spomínané vyššie zatiaľ veľa nehovoria, odporúčame si pozrieť PR poradňu na tomto portáli, v ktorej sa okrem vysvetlenia pojmov, inštruktáže ako napísať kvalitný PR článok, môžete dočítaj aj o PR servise, ktorý portál ponúka, keďže mediálny priestor na publikovanie PR článkov a PR správ nie je to jediné, čo Spravodajstvo.sk ponúka.

 

PR servis produktov a služieb

 

Portál ponúka rôzne druhy služieb, tak aby čo najviac vyhovovali akýmkoľvek klientom. Tri druhy PR balíčkov pre malé a veľké spoločnosti , či PR agentúry obsahujú okrem možnosti publikovania PR článkov aj iné doplnkové služby, ktoré spoločnostiam pomáhajú ešte intenzívnejšie budovať PR a SEO.

 

Budujte s nami vaše SEO

 

Pokiaľ je jedným z vašich cieľov aj optimalizácia pre vyhľadávače, teda chcete aby sa vaša stránka po zadaní kľúčového slova do vyhľadávača zobrazovala čo najvyššie, vieme vám poradiť ako na to. SEO poradenstvo je určené pre spoločnosti, ktoré si sami nevedia dať rady, alebo nemajú čas riešiť túto dôležitú a stále komplikovanejšiu súčasť  digitálneho PR.

 

Priamo na stránke je spoločnostiam ponúkaný mediálny priestor na publikovanie PR správ a PR článkov s vloženými odkazmi. Ďalší spätný odkaz získate zápisom do katalógu firiem, ktorý je zdarma.

 

Portál Spravodajstvo.sk ponúka možnosť vyskúšania funkcie pre publikovanie PR správ a zápis do spomínaného katalógu bezplatne. Stačí sa len zaregistrovať.

 

Nehlasované