Prihlásenie

O2 Internet do vrecka

Objavte úžasné možnosti internetu vo svojom telefóne

Internet do vrecka prostredníctvom špeciálnej bezplatnej verzie populárneho internetového prehliadača Opera Mini prináša ako pilotný projekt svojim zákazníkom O2. S prehliadačom Internet do vrecka tak majú zákazníci O2 celý web vo svojom mobilnom telefóne.

 

„Odteraz môžu zákazníci O2 zabudnúť na pomalé sťahovanie stránok, drahé a komplikované telefóny a vysoké účty za prenesené dáta. O2 prináša svojim zákazníkom informácie, ktoré sú vždy poruke. O2 Internet do vrecka, to sú nielen najnovšie správy, predpoveď počasia, šport a cestovné poriadky, ale všetky informácie z celého sveta, ktoré sú prístupné na internete," uviedol René Parák, hovorca spoločnosti Telefónica O2 Slovakia.

„Slováci sa zapájajú do svetového hnutia mobilného internetu. Milióny ľudí po celom svete používajú Opera Mini, aby sa dostali na svoje obľúbené webové stránky, kvôli jeho rýchlosti, cenovej výhodnosti a jednoduchému používaniu. Okrem toho sa môžu dostať na internet so svojím súčasným telefónom a užívať si výhody internetu na prvotriednej sieti O2," povedal Jon S. von Tetzchner, generálny riaditeľ spoločnosti Opera Software.

Web do vrecka? Žiadny problém!
S bezplatnou populárnou aplikáciou Opera Mini upravenou špeciálne pre O2 zákazníci získavajú:
 

  • Plnohodnotný internetový prehliadač pre väčšinu mobilných telefónov - Prehliadač Internet do vrecka podporuje stovky typov mobilných telefónov. Jedinou podmienkou je podpora Java a GPRS, ktorými dnes disponuje drvivá väčšina telefónov na trhu. Web do vrecka tak využijú aj zákazníci bez drahého telefónu.
  • Prístup k ozajstným web stránkam tak, ako ich poznáme z počítača - V mobilnom telefóne majú teraz zákazníci O2 prakticky celý web. Nielen najnovšie správy, predpoveď počasia či cestovné poriadky. Teraz môžu vyhľadávať a nájsť čokoľvek v obrovskom zdroji informácií, ktoré ponúka internet, a to kedykoľvek a kdekoľvek to potrebujú.
  • Rýchle načítanie a zobrazovenie stránok, úspora prenesených dát - S prehliadačom O2 Internet do vrecka môžu zákazníci O2 zabudnúť na dlhé sťahovanie stránok. Prehliadač je špeciálne upravený na podmienky mobilnej siete. Je nielen rýchly, ale zároveň prenáša oveľa menej dát, takže zákazníci O2 zaplatia menej.
  • Ďalšie funkcie - Prehliadač Internet do vrecka prináša množstvo funkcii, na ktoré sú zákazníci zvyknutí z ich počítača. Medzi ne patrí myš alebo kurzor, záložky s obľúbenými stránkami či RSS prehliadač.

Ako si stiahnuť O2 Internet do vrecka?

Je to veľmi jednoduché. Stačí, ak si zákazník O2 otvorí vo WAP prehliadači svojho mobilného telefónu stránku http://wap.o2active.sk/internet:

 

  • 1. Vyberie si voľbu "Stiahnuť prehliadač"
  • 2. Potvrdí inštaláciu
  • 3. Spustí prehliadač Internet do vrecka z menu svojho mobilného telefónu

Výhodné dátové balíky O2

Pre zákazníkov, ktorí sa rozhodnú využívať novú službu O2 Internet do vrecka, je cenovo výhodné, ak si aktivujú niektorý z dátových balíkov O2 Data, pretože vďaka nemu za prenesené dáta ušetria. Dátové balíky si môžu zákazníci mesačných programov aktivovať na linke file://c:/Users/Rasto/AppData/Local/Temp/__SkypeIEToolbar_Cache/e70d9584...);" title="Skype actions" onmouseover="javascript:doSkypeFlag(this,'0',1,1,16);" id="skype_tb_droppart_0" onmousedown="javascript:doSkypeFlag(this,'0',2,1,16);return skype_tb_stopEvents();" class="skype_tb_imgA" onmouseup="javascript:doSkypeFlag(this,'0',1,1,16);return skype_tb_stopEvents();">file://c:/Users/Rasto/AppData/Local/Temp/__SkypeIEToolbar_Cache/e70d9584...);" id="skype_tb_img_f0" class="skype_tb_imgFlag"> 0949 949 949 , na bezplatnej zákazníckej linke file://c:/Users/Rasto/AppData/Local/Temp/__SkypeIEToolbar_Cache/e70d9584...);" title="Skype actions" onmouseover="javascript:doSkypeFlag(this,'1',1,1,16);" id="skype_tb_droppart_1" onmousedown="javascript:doSkypeFlag(this,'1',2,1,16);return skype_tb_stopEvents();" class="skype_tb_imgA" onmouseup="javascript:doSkypeFlag(this,'1',1,1,16);return skype_tb_stopEvents();">file://c:/Users/Rasto/AppData/Local/Temp/__SkypeIEToolbar_Cache/e70d9584...);" id="skype_tb_img_f1" class="skype_tb_imgFlag"> 0800 020202  alebo v ktorejkoľvek značkovej predajni O2 a v širokej distribučnej sieti partnerských predajní po celom Slovensku.

 

Dátové balíky O2 O2 Data 10 O2 Data 30 O2 Data 100 O2 Data 1000 Aktivačný poplatok 0 Sk 0 Sk 0 Sk 0 Sk Mesačný poplatok 99 Sk s DPH 199 Sk s DPH 299 Sk s DPH 499 Sk s DPH Voľný objem dát 10 MB 30 MB 100 MB 1000 MB Spoplatnenie nad rámec voľných dát - 1MB 25 Sk bez DPH (29,80 s DPH) 25 Sk bez DPH (29,80 s DPH) 25 Sk bez DPH (29,80 s DPH) 25 Sk bez DPH (29,80 s DPH)

 

Najviac využívaným dátovým balíkom medzi zákazníkmi O2 je dnes O2 Data 10, ktorý predstavuje najvýhodnejšiu alternatívu v oblasti základného prístupu na internet s mobilným telefónom v rozsahu 10 MB mesačne. Už tento objem postačuje na stiahnutie niekoľko sto stránok prehliadačom Internet do vrecka či stoviek emailových správ. Samozrejmosťou je tarifikácia po 1 kB, takže zákazník zaplatí iba za to, čo si skutočne prenesie.

Ďalšie informácie

Podrobné informácie o mobilnom internetovom prehliadači O2 Internet do vrecka získajú zákazníci na internetovej stránke www.sk.o2.com, v ktorejkoľvek značkovej predajni O2, v sieti partnerských predajní alebo na zákazníckej linke 949.

Kontakt pre ďalšie informácie:

René Parák
Telefónica O2 Slovakia s.r.o.
tel.:  +421 949 22 00 22
rene.parak@o2.com

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)