Prihlásenie

Z práce na večierok – ako jednoducho dosiahnuť večerný party look

Z práce na večierok – ako jednoducho dosiahnuť večerný party look

BRATISLAVA, 18. decembra 2019: Zmeniť svoju každodennú pracovnú vizáž na večerný party look môže byť jednoduchšie, než si myslíte. A nemusíte pri tom ani opustiť kanceláriu. Všetci vieme, čo prináša toto sviatočné obdobie – vianočné večierky a iné predvianočné alebo povianočné oslavy! Mnoho z nich sa koná hneď po práci, takže nie vždy budete mať čas ísť domov a osviežiť svoj make-up. Ako teda z vášho „kancelárskeho vzhľadu“ urobíte „párty vzhľad“ bez toho, aby ste si so sebou priniesli do práce celý kufor svojej domácej make-up výbavy? Jednoducho. Postačí vám len rúž, očný tieň a parfum. To všetko pohodlne zmestíte aj do svojej kabelky a umožní vám to vyčariť večerný párty vzhľad za pár minút.

 

Červená je dobrá

Červený rúž nemusí byť najvhodnejší do pracovného prostredia, ale je to fantastická voľba pre večierok. Čerstvá vrstva rúžu vám dodá pocit sviežeho vzhľadu. V kabelke by nemali chýbať aspoň dva rúže, pretože nikdy neviete, čo vás môže cez deň prekvapiť. Môže sa stať, že na neplánované stretnutie alebo na vianočný večierok budete musieť ísť priamo z kancelárie. Lesky na pery majú tendenciu mať menšiu koncentráciu farieb ako rúž a preto sú vynikajúcou voľbou pre každodennú pracovnú vizáž. Ak si chcete vytvoriť rýchly večerný make-up, pred nanesením novej vrstvy rúžu odstráňte zvyšky lesku alebo rúžu. Ceruzka na pery by sa mala používať po celú dobu na vonkajšie okraje pier, aby ich definovala a aby sa zabránilo roztečeniu rúžu na pokožku okolo úst. Budete vyzerať čarovne. 

 

Trblietky sú in

Podľa môjho skromného názoru by ste tiež mali použiť trblietavé očné tiene. V minulosti boli trblietavé očné tiene považované za vhodnejšie skôr na oslavu, resp. na večer, keď išiel človek von, no v dnešnej dobe a s toľkými možnosťami odtieňov a farieb, sa dajú nosiť aj cez deň. Mali by ste však vždy zvážiť aj osvetlenie, v ktorom sa budete pohybovať a podľa toho vykonať úpravy. Pre dennú vizáž si vyberte farby ako ružová alebo krémová. Na večernú párty zas vyberte strieborné, zlaté, tmavo modré alebo vínové farby. Svetlé tiene nie je nutné odstrániť, sú dobrou bázou pre nanesenie tmavších tieňov... a večerný párty vzhľad je na svete.

 

Menej je viac

Pravdepodobne budete na vianočných večierkoch v blízkosti mnohých ľudí, preto navoňanie sa parfumom zabezpečí, že sa budete cítiť pohodlne a komfortne aj napriek dlhému dňu strávenému v kancelárii. Menej je v tomto prípade určite viac, stačí mať len na pamäti, že čím bližšie sa k vám niekto musí dostať, aby cítil váš parfum, tým lepšie. Aplikujte ho na zápästia, krk a za ušné laloky, pretože práve tieto miesta majú tendenciu sa otepľovať a tým zvyšovať intenzitu vône.

 

Vianočné večierky môžu byť vyčerpávajúce, no nesmú mať vplyv na váš pôvab a vašu príťažlivosť. Zmena z dennej na večernú párty vizáž trvá len pár minút a všetci sa na vašej firemnej párty budú čudovať, kedy ste mali čas na vizážistku! Psst... môže to byť naše tajomstvo

Nehlasované