Prihlásenie

Logistický odborník Jiří Kunz se stal partnerem Expense Reduction Analysts

Logistický odborník Jiří Kunz se stal partnerem Expense Reduction Analysts

Novým partnerem poradenské sítě Expense Reduction Analysts (ERA) se stal Jiří Kunz. V oboru logistiky pracuje už třiadvacet let.

 

Jiří Kunz je spoluvlastníkem společnosti CSI Logistics, která se zabývá konzultační činností v logistice, přímou operativní spoluprací s klientem, procesními změnami v logistice a implementací změn v procesu.

 

Za sebou má bohaté zkušenosti ze supervizorských a manažerských pozic v mnoha nadnárodních společnostech a práci na projektech pro klienty jako P&O Trans European, BLG Logistics, Menlo Worlwide Logistics, DB Schenker, Kraft Foods, Exxon Mobile, GlaxoSmithKline, Bobcat, Douwe Egberts CZ, Rémy Cointreau a mnoho dalších.

 

„Výrobní a skladová logistika je v různé míře zdrojem nákladů prakticky každé firmy. S příchodem Jiřího Kunze se nám otevírá možnost nabídnout jeho zkušenosti jak stávajícím, tak budoucím klientům,“ komentuje nástup nového kolegy Jiří Rybár, řídící partner českého týmu ERA.

 

Jiří absolvoval četné logistické stáže v zahraničí, pracoval v Německu, v Nizozemí, na Slovensku a v Guinea-Bissau. Je držitelem certifikátu ICV Logistika v praxi - supply chain a v minulosti vystudoval strojní průmyslovku. Jako lektor pravidelně přednáší na kurzech pořádaných společností Top Vision a nakladatelstvím Forum.

 

Kromě práce se ve volném čase rád zabývá hláškami z českých filmů a vojenskou historií druhé světové války. Mluví plynule anglicky.

 

::

 

Expense Reduction Analysts (ERA) je mezinárodní síť více než 700 odborných poradců, kteří se specializují na pomoc zejména malým a středním podnikům při optimalizaci nepřímých provozních nákladů. Vznikla v roce 1992, působí již ve více než 30 zemích a má za sebou tisíce úspěšných projektů na snížení nákladů. Česká pobočka funguje od roku 2011. Více informací najdete na www.expensereduction.com.

Nehlasované