Prihlásenie

Pozvánky

« štvrtok november 11, 2010 »
Št
Začiatok: 08.11.2010 - 00:00
Do: 11.11.2010 - 00:00

Plánujete rozšíriť svoje podnikateľské aktivity do Číny? Láka vás naplno využiť potenciál, ktorý čínsky trh skrýva? Všetky potrebné informácie a užitočné kontakty, ktoré Vám pomôžu naplniť obchodné plány, získate počas konferencie a kooperačného podujatia „Čínske investičné fórum“.


 


Účasť na fóre potvrdilo viacero odborníkov priamo z Číny, špičkoví ekonómovia, úspešní európski a americkí podnikatelia a manažéri, právnici, marketingoví experti, obchodní makléri, ktorí sa podelia o svoje skúsenosti. Účastníci konferencie tak v priebehu štyroch dní získajú kľúčové informácie a praktické návody z prvej ruky.


 


Termín:
8. - 11. novembra 2010


 


Miesto:
Praha, ČR


 


Pre koho je podujatie určené:

Oslovuje vás myšlienka on-line predaja ručných výrobkov gruzínskych žien? Alebo možno zisťovanie záujmu moldavských farmárov zapojiť sa do poľnohospodárskych spolkov? Ba dokonca zefektívnenie fungovania poľnohospodárskeho združenia v Burkina Faso? Umožníme vám to!

 

Tabita, ako členská organizácia európskeho programu GLEN na Slovensku, vám ponúka túto možnosť sebarealizácie. V čase od 10. novembra 2010 do 5. februára 2011 máte jedinečnú šancu prihlásiť do ročného Multipliers Training Cycle 2011 zameraného na globálne vzdelávanie, ktorý okrem školení zahŕňa i 3-mesačnú dobrovoľnícku stáž v Burkina Faso, Gruzínsku a Moldavsku. Uzávierka prihlášok je 5. februára 2011.

 

Viac informácií o podmienkach účasti v celoročnom cykle nájdete na webovej stránke www.glen-slovakia.org.


 

Začiatok: 11.11.2010 - 00:00
Do: 11.11.2010 - 14:00

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania (NARMSP) pozýva začínajúcich, aj existujúcich, malých a stredných podnikateľov na odborný seminár  „Internetový marketing – ako spropagovať Vaše podnikanie“.

Termín a miesto:


11. novembra 2010, NARMSP, Miletičova 23, Bratislava

Vybrané témy programu:
 


webová stránka – funkcionalita, výhody, tvorba, chyby; komunikácia s grafikmi a programátormi - rady a tipy;


testovanie webovej stránky; používane technológie HTML, xHTML, CSS, PHP, ASP, NET, JavaScript (rozdiely, výhody a nevýhody);


platené redakčné systémy; bezplatné nástroje na výrobu webové stránky


doména – výber, webhosting, základy internetového marketingu 

Podmienky účasti:


Účasť na seminári je bezplatná.