Prihlásenie

Pozvánky

« utorok november 09, 2010 »
Ut
Začiatok: 21.10.2010 - 10:53
Do: 09.11.2010 - 12:00

Nakladateľstvo RAABE Slovensko organizuje už tretí ročník odborných konferencií z oblasti školstva. Konferencia ŠKOLA 2010/2011 sa bude konať 10. novembra 2010 v Hoteli Družba v Bratislave. Jej hlavným zámerom je objasniť a zároveň zodpovedať otázky vedúcim pracovníkom materských, základných a stredných škôl týkajúce sa personálneho riadenia, platnej legislatívy a pedagogickej dokumentácie škôl. Podujatie sa uskutoční pod odbornou záštitou Ing. Jarmily Belešovej, riaditeľky personálneho odboru Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, ktorá tiež ozrejmí uplatňovanie zákona č. 317/2009 Z. z. Konferencia neobíde ani často diskutovanú tému aktuálnej legislatívy zo sféry školskej personalistiky, ale ani zaraďovanie a odmeňovanie pedagogických či odborných zamestnancov, a to pod vedením vedúcich osobného úradu Krajských školských úradov, Ing. Márie Pavlíkovej (Trenčín) a Ing. Marty Mladej (Nitra).

Plánujete rozšíriť svoje podnikateľské aktivity do Číny? Láka vás naplno využiť potenciál, ktorý čínsky trh skrýva? Všetky potrebné informácie a užitočné kontakty, ktoré Vám pomôžu naplniť obchodné plány, získate počas konferencie a kooperačného podujatia „Čínske investičné fórum“.


 


Účasť na fóre potvrdilo viacero odborníkov priamo z Číny, špičkoví ekonómovia, úspešní európski a americkí podnikatelia a manažéri, právnici, marketingoví experti, obchodní makléri, ktorí sa podelia o svoje skúsenosti. Účastníci konferencie tak v priebehu štyroch dní získajú kľúčové informácie a praktické návody z prvej ruky.


 


Termín:
8. - 11. novembra 2010


 


Miesto:
Praha, ČR


 


Pre koho je podujatie určené:

Začiatok: 09.11.2010 - 10:00
Do: 09.11.2010 - 15:00

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania v spolupráci s Theodore Puskas Foundation a ITD Hungary Zrt. si Vás dovoľujú pozvať na záverečnú medzinárodnú konferenciu projektu Podpora maďarsko-slovenskej spolupráce malých a stredných podnikateľov.


Termín a miesto:
9. novembra 2010, Hotel PARK, nábrežie Ivana Krasku 2, Piešťany

Vybrané témy programu:


  • možnosti získavania finančných prostriedkov zo súkromných zdrojov

  • SOLVIT – cezhraničné prípady porušenia práva EÚ orgánmi štátnej správy

  • možnosti získavania finančných prostriedkov z  verejných zdrojov na Slovensku a v Maďarsku

  • prezentácia výstupov projektu

Podmienky účasti na podujatí:
- účasť na podujatí je bezplatná