Prihlásenie

Philips rozšiřuje svoji nabídku herních monitorů o nový 27“ model

Philips rozšiřuje svoji nabídku herních monitorů  o nový 27“ model

Praha, 23. 5. 2014 – Společnost MMD - Monitors & Displays Czech Republic uvedla v květnu na český a slovenský trh nový přírůstek do rodiny svých herních monitorů. Novinka s označením Philips 272G5DJEB se pyšní především 144Hz obnovovací frekvencí a 27“ úhlopříčkou, což jsou vlastnosti, které praví hráči skutečně ocení. Již dříve společnost uvedla na trh 24palcovou variantu tohoto herního monitoru, který si rychle získal velkou oblibu.


Parametry nového Full HD monitoru s 27“ úhlopříčkou byly nastaveny tak, aby 100% vyhovovaly potřebám hráčů počítačových her. Dokonalý obraz bez sekání a stínů zajišťuje vynikající doba odezvy 1 ms a obnovovací frekvence 144 Hz. Funkce SmartFrame zase dokáže zvýraznit vybranou oblast obrazovky a lépe tak odhalit náhlý pohyb protivníka. Nechybí ani ovladač SmartKeypad, který zajišťuje přístup k vašim herním předvolbám, nebo funkce SmartSize, díky níž lze přepínat mezi 10 různými velikostmi obrazovky, od 17“ (5:4) po 24“ (16:9).

 

Philips 272G5DJEB je atraktivní také díky své široké konektivitě, neboť přijímá signál prostřednictvím VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPortu, čtyř USB 3.0 portů. Pomocí technologie MHL dokonce zobrazí i obsah vašeho mobilního zařízení s Androidem, předevšímtabletů a chytrých telefonů.

 

Herní monitor Philips 272G5DJEB je již na českém i slovenském trhu dostupný, a to za doporučenou koncovou cenu 12 380 Kč včetně DPH a poplatků.

 

Technické parametry – Philips 272G5DJEB

Typ LCD panelu, velikost

TFT LCD

Podsvícení

W-LED

Úhlopříčka

27“ / 68,6 cm

Optimální rozlišení

1920 x 1080 pixelů

Pozorovací úhly

170º (H) / 160º (V), @ C/R > 10

Jas

300 cd/m²

Doba odezvy

1 ms

Kontrastní poměr

1000:1

Možnosti připojení

  • USB: USB 3.0 x 4 včetně 1x rychlonabíjení
  • Vstup signálu: VGA (Analogový), DVI Dual Link (digitální, HDCP), HDMI (digitální, HDCP), DisplayPort 1.2, MHL-HDMI (digitální, HDCP)
  • Sync vstup: Sync on Green
  • Audio (In/Out):Audiovýstup HDMI

Stojan

Náklon: -5/+20°

Otáčení: -/+65°

Výškové nastavení: 150 mm

Pivot: 90°

 

 

###

 

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

 

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na trhy střední a východní Evropy. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, SWS, 100MEGA distribution a ABC Data. Na Slovensku pak LCD monitory distribuuje prostřednictvím společnosti eD system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.

 

Nehlasované